Jsi moje milovaná

Vítám Vás u nás 🙂

Včera jsme měli velkou slavnost.  Dvě z děvčat přijaly křest. Takové malé viditelné znamení velké  neviditelné Boži milosti. 😉

DSCF0040

DSCF0045

DSCF0054

DSCF0059

DSCF0066

DSCF0070

DSCF0115

DSCF0119.

DSCF01252

DSCF0131.

Křtiny. Málokdo si pamatuje vlastní. Co víc říct?

Já jsem vinný kmen, vy jste ratolesti.Kdo zůstává ve mně a já v něm, ten nese hojně ovoce; neboť beze mne nemůžete dělat nic…

(Jan 15,5)

…nemůžete dělat nic…vzpomněla jsem si, jak jsem v Listech Milovanej Princeznej před páru dny otevřela toto:

Ja som vinič- Tvoje duchovné záchranné lano- a Ty jsi moja krásna ratolesť rodicia ovocie, z ktorého móžu ostatní ochutnať. Ja som v Tebe a s Tebou. Sme večne spojení. Kým budeš na mňa napojená, nikdy sa nebudeš cítiť sama nebo osamelá. Nech si kdekoľvek, ja som tam tiež, aby som Ti dal všetko, čo potrebuješ práve v tej chvíli. Rád prúdim cez Teba, moja vzácna. Ja nikdy nepreruším náš vzťah, ani keď sa pokúsiš utiect odo mňa. Moje milujúce náručie je vždy otvorené, aby ťa privítalo doma.

Vždy pamätaj na to, že nech povieš alebo urobíš čokoľvek, nezmení to moju lásku k Tebe. Zostaň blízko pri Viniči, láska moja.

S láskou

Tvoj Kráľ a Tvoj Vinohradník

Mějte se moc hezky a těším se příště Kejt

DSCF0149

Děkuji

DSCF0152

5 odpovědí na “Jsi moje milovaná”

  1. Křest malého dítěte je krásný, ale křest někoho, kdo jej s plnou znalostí a dobrovolně přijímá, je ještě krásnější. A nám ostatním nezbývá, než zahrnout tyto nově pokřtěné do svých modliteb, i když je třeba osobně neznáme.
    Kejt i všechny ostatní zdraví a Boží milost vyprošuje

    Jenda K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *