Dar síly

Vítám Vás u nás 🙂

Dnešní ráno bylo nádherné…vonělo létem…vzpomínkou…koukala jsem na tyto růže, jak byly malé- malý oddenek, když jsem je dostala a vzpomínala na jejich dárce a teď? Rostou do krásy a krásu dávají…

…pak jsem sáhla  do  složky a vytáhla si jen tak jeden list papeže Františka:

Každý z nás také zná lidi, kteří prožívali obtížné a velmi bolestné situace. Pomysleme jen na ony muže a ženy, kteří se perou s těžkým životem, zápasí o to, aby zajistili rodinu a vychovali děti.

Umožňuje jim to dar síly, který jim napomáhá. Kolik je takovýchto mužů a žen, jejichž jména neznáme, ale kteří jsou ctí našeho lidu a naší církve, protože jsou silní.

Jsou silní v tom, jak vedou kupředu své životy, rodiny, práci a víru.

Tito naši bratři a sestry jsou svatí.

Jsou to skrytí světci každodennosti. Mají právě tento dar síly, aby pokračovali v konání svých povinnosti jako lidé, otcové, matky, bratři, sestry a občané. Takovýchto světců máme mnoho. Děkujme Pánu za tyto křesťany, kteří ztělesňují skrytou svatost a které vede dál Duch svatý. Prospěje nám, když se nad těmito lidmi zamyslíme.

Mohou-li dělat něco takového, proč bych nemohl také já? A prosme pak Pána o dar síly.

Vybavila se mi maminka,kterou znám tady- ze světa blogů… její síla při výchově dětí, na které zůstala sama, je silná…není to síla ve smyslu svalů…ale lásky… nutí mě zamyslet se

Chtěla bych Pána prosit o dar takové síly.

o dar takové lásky…

Vám přeji hezký den…mějte se krásně a těším se příště Kejt

Jedna odpověď na “Dar síly”

  1. Kejt, máš to zase moc hezky napsané a nafocené.
    Přeju pěkný víkend. Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *