Tří Králové

 • Vítám Vás u nás 🙂

… dnešní ranní pohled do oderského městského Betléma…

I v našich končinách se dnešním dnem do ulic vydali Tří Králové. Je to kouzelné pozorovat, jak se tvoří skupinky, co se honí koledníkům hlavou, jak každý je svým způsobem jiný, osobitý, nadšený. Jiná je skupinka, kde září oči dětem a zpívají z nevinného srdce, jiný je pohled na skupinku, kde dospívající ke všemu přistupují se svým typickým nekomfortním přístupem a pak je úžasný pohled na skupinku mužů či žen v úplně tom nejlepším věku, kdy už člověk má něco za sebou.

Když přišli Králové do Betléma, přišli jen se svou vírou… protože vidět nebohé Nemluvňátko zabalené v plénkách a vidět v Něm Krále… to chce mít joo otevřené srdce 🙂

I koledníci, kteří vyšli do ulic nesou lidem něco ze svého srdce…každý podle svých schopností a sil… Kéž Pán těm, kteří věnovali svůj čas a námahu odplatí svým Pokojem a odplatí Požehnáním otevřené srdce lidí, kteří pomohou těm slabším…

Mějte se hezky a jak Vám u dveří zazní ta známá nota, neváhejte…

Někdo přišel ❤️

Těším se příště Kejt

4 odpovědi na “Tří Králové”

 1. Taky jsme koledovali. Holky se školou..baví je to. “Viděli ho jako krále”…to si budu pamatovat. Požehnaný leden do Klokočůvku.

 2. Naše holky chodí stále, už dávno s občankou, jako vedoucí skupinek, a stále je to baví. Letos měly děti promočené boty, ale užily si to.
  Pavel

 3. I my jsme obdařeni úsměvem, radostí.. přeji, aby se od Vás stále posílalo totéž Světlo z milých srdcí.
  s příjemným pozdraveníčkem do roku 2019… pher

 4. Krásně jsi to popsala Kejt..
  Chodili jsme pár let a bylo to milé období, děti byly nadšené a trpělivé a lidé štědří a srdeční. Požehnaný čas, Zuzka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *