Je štědrý den

Vítám Vás u nás 🙂

Dny utekly jako voda a začátek doby vánoční  je tu. Když jsem viděla, jak dny letí a vnímala jsem všechnu tu intenzívní přípravu kolem, nejvíce se mi v ty dny honila hlavou myšlenka čistoty úmyslu, proč to všechno člověk dělá, co za tím je, co tím sleduje… a dívala jsem se do svého srdce… Nepřestanu žasnout, že si znova připomínáme noc, kdy se narodilo Dítě… Dítě…všude na celém světě se to narození připomíná, všichni ho vnímají… žasnu, že to narození má takovou sílu, že znova a znova vzbuzuje naději, touhu a probouzí i v nás to nejlepší, aby se člověk vy-dal.

Ale také pravdivé zamyšlení najdete zde: http://www.vira.cz/Texty/Tema-tydne/Dost-bylo-Vanoc.html

Děkuji i za jedno darování,které připutovalo poštou. U  Ajky – http://ajka-uajky.blogspot.cz/ probíhala vánoční výměna a mi pak od Jany připutovala taková krása:

Já tvořila na výměnu takto:

A obdarování přišlo i při Vánočních vstupech do škol: http://kpc.doo.cz/uvodni-informace/pro-skoly-aktualne/ Byla jsem ve škole poprvé, ale ráda bych šla zase 🙂 Děti svou upřímností dokáží člověka obdarovat ani neví jak…a tady tvořily rozzářené nebe nad Betlémem, který jsme si tam znázornili:

Další obdarování jsme si přivezli autem – to když se po několika měsících doma objevila Máří:

Takže jsme doma na chvíli kompletní.

Svítá… ranní šero ustupuje a přichází nový den. Nový den se svými možnostmi, úkoly i tajemnem 🙂

Přeji nám všem pokoj i odvahu do tohoto dne a těším se příště Kejt

5 odpovědí na “Je štědrý den”

  1. Kejt, přehz krásné pokojné Vánoce Tobě i Tvé milé rodině! :o)

  2. Milá Kejt,

    za sebe i naši rodinu Vám děkujeme za krásné stránky i za povídání a obrázky na nich. Přejeme Vám i celé Vaší rodině požehnané a milostivé svátky narození Pána Ježíše. Ať Vás všechny provází Boží přízeň i v novém roce 2014.

    Srdečně zdraví Jenda K.

  3. Milá Kejt, přeji ti pohodové a krásné prožití vánočních svátků tobě i celé tvé rodině ve zdraví, štěstí s radostným úsměvem na všech vašich tvářích…….
    Krásné dny. Jarmila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *