Cestou

Vítám Vás u nás 🙂

Milí, jsem ráda, že jsem zase malinko zde. Přesto, že je svět internetu bohatý, někdy čas utíká příliš rychle a když se do toho náš milý svět internetu pokazí, přeruší se spojení, nechce se mi ani věřit, co všechno uteče… nemyslím teď jen ten čas, ale i okamžiky, které bych s vámi ráda sdílela. Proto se otočím jen lehounko:

DSCF0152

 Byla jsem na pouti…

DSCF0155

 

Kalwarie  Zebrzydowska- místo, kde sv. Jan Pavel II. po smrti své maminky přišel ještě jako malý chlapec se svým tatínkem a ten mu řekl:

“Teď už máš maminku jen tuto…”

DSCF0369

při večerním “Apelu Jasnogorském” se obraz při zvuku fanfár zahalí a při ranním”Apelu” znovu otevře:

DSCF0192

na chvilinku jsem zůstala v pokoji sv. Jana Pavla II sama:

DSCF0384

DSCF0377Jan Pavel II  na své poslední cestě za Ní, před tím, než odešel k Ní…

DSCF0393ráno při odjezdu

DSCF0394

DSCF0400

 Toto poutní místo jsem vůbec neznala, nevěděla jsem, jaký měl k němu sv. Jan Pavel II vztah, byly tu  nádherné tiché chvíle… Co jsem si odtud odvezla? Obdiv k postoji Poláků- k jejich hrdosti, k lásce a odkazu ke svým svatým…

Dnes už musím utíkat, ale těším se příště 😉

Kejt

Jedna odpověď na “Cestou”

  1. Jéj, Kalwariu Zabrzydovsku som objavila len minulý rok (vrámci putovania Svätými bránami milosrdenstva), tiež som o nej dovtedy nevedela, ale veľmi sa mi tu páčilo. Oslovila ma Bolestná Matka i úcta Poliakov k tomuto miestu.
    Ale nevedela som, že je tam izba Jána Pavla II. Asi by sme ju chceli vidieť, hoci sme sa tam zastavili len na chvíľočku.

    https://www.mojakomunita.sk/web/radost-a-vdacnost/vyzva-40-bran/-/blogs/42-kalwaria-zabrzydowska-polsko-sanktuarium-pasyjno-maryjne-16-9-2016-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *