Všechno je jinak

Vítám Vás u nás 🙂

Nebyla jsem tu dlouho. Né, že bych nechtěla, ale spadl mi noťas a najednou bylo všechno fuč. Najednou jsem stála před rozhodnutím, co je pro mě důležité, co bych chtěla zachránit, protože všechno mít tak, jak bylo, nejde. A když se mi včera noťas vrátil, nestačila jsem se divit, co všechno postrádám. Možná to znáte. A pak se toho událo tolik. Takže Vás dnes jen pozdravím a posílám pozdrav od nás.

A jinak jsem si četla, jak jinak než papeže Františka. Zaujalo mě toto:

Nestačí mít rád ty, kteří nás mají rádi. Nestačí prokazovat dobro tomu, kdo prokazuje dobro nám. Ježíš říká, že tak to dělají pohané. Aby se svět změnil k lepšímu, je třeba prokazovat dobro tomu, kdo nám to nemůže oplatit, jako to učinil Otec nám, když nám dal Ježíše. Kolik jsme zaplatili za svoje vykoupení? Nic, všechno zadarmo! Prokazujme dobro a nečekejme nic nazpět, na oplátku. Tak jednal Otec s námi, a my máme jednat stejně. Konej dobro a jdi dál!

(celý článek je zde : http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=20771 )

Stále mě překvapuje lehkost, svěžest, úsměv papeže.A v jiném článku jsem si přečetla vysvětlení:

To je naprosto zjevné. Má takovou energii a sílu, že nás to všechny udivuje. A především je zřejmé, že tento elán není plodem jakéhosi přemáhání nebo nadšení z nové role. Člověk ihned vnímá, že je to plod pokojného srdce. Ježíš objal Františkovo srdce a nese ho v náručí – a papež chce světu vyprávět právě o této něze”.

(Celý článek je zde: http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=20770 )

Také bych chtěla být nesena v náručí. V  novéně MM je napsáno: …a když tě budu muset vést jinou cestou, než kterou chceš ty, potom tě ponesu ve své náruči…

Všechno je jinak 😉 , ale těší mě to přislíbení.

Tak se mějte hezky a já se budu těšit příště Kejt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *