Třetí neděle adventní

Kdo se naučí naslouchat, promění mnohé okamžiky života v setkání…

Vítám Vás na našich stránkách…

Dnes to byla symfonie naslouchání 🙂 . Tak napřed jsme byli u prabábi

Děti si užívají přikládání...

Pak jsme zvládli ještě dvě služebně-příjemné návštěvy a skončili jsme doma večer u společného vaření polévky pro zahřátí :-). Jenže to tu fotku nemám- ledaže bych vyfotila už hotovou polévku 🙂

Mám tu, ale naše tvoření – chystání vánočních ozdob na stromeček 🙂

Tak napřed jsme si nastříhali noty...
Pak vzali polystyrénové koule a začali lepit a lepit a lepit...
A první krása se nám klube 🙂

Jinak jsme chystali dárek a protože doufám, že se adresát k netu nedostane, tak si dovolím Vám ho ukázat 🙂

Navlhčili jsme hedvábný šátek...
Začaly ho barvit barvou na hedvábí...
Máří vzala konturku a malovala začínající písmenko jména..
Hotový šátek jsme nechaly proschnout a dnes už leží zabalený, připravený k předání do Valmezu 🙂
Jo, a včera večer jsme dohromady tvořili obrázek adventu 🙂

Vůbec se mi nechce věřit, že už běží třetí týden. Dnes v kaťákách (Katolický týdeník) byla myšlenka na den- jestli ještě trvá mé odhodlání ze začátku adventu- připravovat se na Jeho příchod…Jestli jsem už pro to něco udělala?  Tak jsem zůstala sedět v tichu ( byly jsme na MM v kostele sv. Ondřeje v Klokočově) a přemýšlela jsem, jakéže to předsevzetí jsem si dala… a připadalo mi, že nevím nic…pak jsem si ale uvědomila, že jsem chtěla s rodinou trávit večery u rozsvíceného věnce a čas, který u něj trávíme  tu je 🙂 .

Takže to byl krásný den, plný setkání a aktivit, tak se těším do hajan. Mějte se hezky a přeji Vám pěkné večery u rozsvíceného adventního věnce 🙂 Kejt

3 odpovědi na “Třetí neděle adventní”

  1. Peťko , děkuji…A moc Vám přeji společné užívání se v rodině 🙂

  2. Kejt, krásně tvoříte – jak ozdoby na stromeček, tak dárečky, určitě udělají oooobr radost. A moc pěkný povídání. Nám se letos podařilo, že M. je skoro celý prosinec doma (měl malý úraz v práci, nic vážnýho, ale dva týdny neschopenky jsou z toho hned…), takže se navzájem všichni užíváme a těšíme se na vánoce, na ten Den s velkým D, který už se blíží opravdu mílovými kroky…Přejeme krásné svátky a pěkně si to užijte!

  3. Ahoj Katuško, večery nad adventním věncem jsou nádherné, zvlášť, když se (hlavně u nás) podaří vypnout telka a ono se to sem tam díky Bohu opravdu podaří a jsme prostě spolu. Adventní půst se plní a mám radost. Vyrábíme dárečky a ty chvíle mě hřejí u srdce. Dnes je pátek, Davčovi začíná 14-ti denní dovolená, hurááá … Moc rádi Vás u nás uvidíme, věřím, že se setkáme a moc se těšíme. Jste šikulky, tolik tvořeníčka a společně, srdce mi jásá. Krásný den mějte drazí … :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *