Teplo

Vítám Vás u nás 🙂

Tak jako byly poslední dny školního roku naplněné, začínám vnímat uvolnění. A to teplo. Je úžasné 🙂 ! Jednou jsme cestou ze mše potkali krásnou alej třešní.  Foťák jsem rozbila, takže ho nemám a mobil jsem úplně náhodou nechala doma. Myslela jsem si, že ho nebudu potřebovat. Nu a jak naschvál, když jsem viděla dítka na stromě, ve svátečním, bílé trička, šaty, v kloboucích a mezi třešněmi, byla to nádhera 🙂

a tak z třešní vzniklo toto a malá hromádka třešní skončila v rumu

A další letní krása na nás čekala zase v jiný den  jinou cestou ze mše:

pole bylo tak modré...

celá kytice
skončila pověšená v kuchyni

A že ležím v té knížce  Celým srdcem, tak se mi to krásně v tyto a uplynulé dny spojilo:

…Je prostě potřeba absolvovat určitou etapu: dělat věci den po dni, nepokoušet se dnes o to, co bude možné až zítra. A ono se ve skutečnosti udělá všechno, nebo skoro všechno, rozhodně to podstatné. Práce máte hodně, není proto divu, že vám to některý večer přeroste přes hlavu. Na to nedbejte a… prostě pokračujte.

🙂

Tak budu v dnešní den pokračovat v tom započatém, podstatném a přeji to i Vám.

Mějte se hezky a těším se příště Kejt

3 odpovědi na “Teplo”

  1. Vidíte mě milá Kejt, vy, vidíte krásu, já zaplevelené pole, chrpu na polích kdysi vymýtili, tvrdou každodenní prací, střídáním plodin, tak aby se pole odplevelila? Moje přání, sice je, aby moje a vaše děti nemuseli jíst kontaminované potraviny, ale také, aby se logicky a rozumně hospodařilo s dary jako je půda. Moc vám za ty krásné fotečky děkuji, to jsem prostě já?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *