Růžové tvoření

Vítám Vás u nás 🙂

Držela jsem v rukou růže. Růžové a bílé 🙂

Včera jsem držela v rukou Možnosti a melodie a úplnou náhodou toto 😉 ( a ikdyž jsem zde tento úryvek už asi jednou psala, líbí se mi) :

Není těžké říci: “Miluji tě.”

Obtíže vyvstanou, jakmile dodáte: “navždy”, a zvláště ve chvíli, kdy bude třeba  řečené uskutečnit. Neboť “navždy” trvá dlouho. Dokud je člověk milovanou bytostí okouzlen a plný svěžích dojmů, nestojí věrnost žádnou námahu.Aby však postupem času, který odhaluje realitu života, okouzlení neminulo, měl by být ten, kdo miluje, schopen své okouzlení znovu probouzet, aby je udžel aspoň v počáteční intenzitě.

Láska , která chce oklamat sebe sama? Ne, obyčejná, prostá pravda.

To, co pro vás bylo přitažlivé včera, si přece zaslouží, aby vás přitahovalo i dnes, pokud ovšem jste dostatečně silný na to, abyste se povznesl od chvilkového nadšení k věrnosti, od stížností a nářků k melodiím.

Nikdo si nepřeje říci: “Nemohu milovat”, ale každému hrozí nebezpečí, že bude jednoho dne donucen okolnostmi k tomu, aby řekl: “Už nemohu milovat.” Protože k tomu,aby člověk miloval jeden a týž předmět,je třeba, aby v hlubinách jeho duše prýštil pramen.

Nesmí zapomenout na minulost a přitom musí dokázat tvořit.

Každý den nalézt to, čeho je zapotřebí právě dnes.

Láska může být někdy slabost, avšak vytrvat v lásce či přátelství je vždy projevem velkorysosti a vítězstvím.

Každý den jsi mi tak vzácný, že jsem ochotná pro tebe obětovat všechno.

Přeji to i novomanželům a nám všem 😉

Těším se příště Kejt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *