Po návratu

Vítám Vás u nás 🙂

Vrátili jsme se z Medžugorje. Doma je to stále, jak po výbuchu, školní věci se začínají mísit s vybalenými věcmi a já ne a ne to dát dohromady. Nicméně dnes se začalo blýskat na lepší časy. Pustila jsem se do stěhování dětského pokojíčku 🙂  , neb musíme oddělit dva školáky. Takže nejenom návrat domů, začátek školního roku, ale ještě stěhování z pokoje do pokoje. To jenom, abyste měli představu s čím se potýkáme. Než se ale vrátím k Medžu, někteří z nás byli poprvé u moře:

dítka řádila:

po pobytu u moře to v autobuse vypadalo takto:

ale do Medžu jsme dojeli a program mohl začít:

v kapli při naší první české mši na druhý den:

a někdy to dopadlo i takto:

jak jsem vypadala já, sem nebudu dávat, protože mi stačilo, jaký smích se ozval, když se objevila má fotka. Foťák držel totiž Martin a já “vypla”.

Došli jsme i na místo prvního zjevení:

U tohoto kříže druhý den po prvním zjevení před 33lety P. Maria řekla: Mír, mír, mír…

Všechno ve mě ztichlo, když v den našeho příjezdu bylo pravidelné měsíční zjevení,při kterém P.Maria dává poselství a my na druhý den četli:

„ Drahé děti! Modlete se na moje úmysly, protože Satan si přeje zničit můj plán, který mám zde a ukrást vám mír. Proto, dítka, modlete se, modlete se, modlete se, aby Bůh skrze každého z vás mohl působit. Ať budou vaše srdce otevřená Boží vůli. Já vás miluji a žehnám svým mateřským požehnáním. Děkuji vám, že jste přijaly mou výzvu. “

Ukrást nám mír?!

Někdy si říkám, co ještě musí přijít, abych slyšela?

A tak se těším zase příště, teď už musím letět, ale přeji Vám hezký den a nenechme si ukrást mír v srdci, v duši, v rodině…modleme se,modleme se, modleme se ;-). Mi se na tom líbí, že se modlit může každý… každý , jak umí…celým svým srdcem, celou svou myslí a celou svou silou.

Těším se  Kejt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *