Papež František a o.Pio dnes

Vítám Vás u nás 🙂

Milí přátelé, dnes prožíváme velkou radost, protože právě dnes je  papež František  v San Giovanni Rotondu. Sledujeme přímý přenos na Tv NOE a vzpomínáme na místo, kde jsme mohli prožít velké tiché chvíle milosti a lásky.

papež František líbá kříž u kterého o. Pio dostal stigmata

papež František u těla o. Pia

Právě začíná přenos mše svaté z prostranství před kostelem o. Pia…

papež František dnes řekl:

…život voní, když se dává jako dar…

Dnes večer ve 20.hod. je na Tv NOE dokument o životě o. Pia…jestli budete mít chviličku… kéž nás vůně jeho života zasáhne i dnes a dá sílu jít za tím, za kterým šel i on 😉

Přeji Vám pěkný den

a těším se příště Kejt

p.s.

V knize 365 dní s otcem Piem je pro dnešní den napsáno:

Proste s bezmeznou důvěrou Ježíše jako nevěsta z Písně písní, aby vás odvedl s sebou a aby vám dal pocítit vznešenou vůni (!!!) svých pomazání, abyste pak byla uschopněna v každé své duchovní mohutnosti i ve svých tělesných schopnostech běžet ze všech sil za ním, kamkoli půjde.

Vracím se k tomu, že vás povzbuzuji, abyste měla za jisté všechno to, co jsem vám až doposud sdělil. Dřevem, na němž máte doplout až k přístavu spasení a Boží zbraní, která vás má přivést k vítěznému zpěvu, je slepá poslušnost vůči tomu, kdo je pověřen vaším duchovním vedením v dobách temnot, zmatenosti a důležitých životních bitev. Samo Písmo svaté nám to potvrzuje svou neomylnou autoritou: ” Poslušný člověk zapěje vítěznou píseň.”

Když se vám Ježíš ukazuje, tak mu za to děkujte.

Když se vám skrývá, zase mu za to poděkujte.

To všechno je hra jeho lásky.

Já si přeji, abyste pak spolu s ním směla sladce zvolat: Dokonáno jest!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *