Jeřabinové “kuk”

Vítám Vás u nás 🙂

Venku je krásně a jednou, na cestě, se objevila alej jeřabin…no, nezastavte 🙂

A tak se jeřabiny objevily doma…

jeřabiny v koši

…a vesele se tvořilo…

...
...
...

…a četlo:

“… V podstatě je v životě nejdůležitější, aby člověk nebyl nikdy spokojen ani sám se sebou, ani s poznáním,kterého dosáhl; a také aby stále hledal, stále se snažil, stále stoupal…”

(P.Termier)

…aleluja… měla jsem radost…

Tak Vám jí kousek posílám a prožijte pokojný víkend. Těším se příště Kejt

3 odpovědi na “Jeřabinové “kuk””

  1. Miru… 🙂

    A Jane…děkuji…a díky i Pánu… i za to, že poutní místo znáte 🙂 tento týden nám jeden kněz řekl, že nejkrásnější místo na světě je to, kde se srdce modlí a setkává se svým Pánem…mám radost, že takové místo máte 🙂 …p.s. a těším se na setkání…někdy…

  2. No ty jsou krááásné…! Škoda, že se časem scvrknou a už nebudou tak svěží. Ale zas na druhou stranu nabudou na zralosti, že…? To je vlastně skoro jak s člověkem – stářím se sice “scvrkává”, ale také nabývá na zralosti. (-:

  3. Dobrý den,

    vážená paní, děkuji Vám za Vaše stránky, které sleduji už několik měsíců. Jako praktikujícímu katolíkovi (a varhaníku) mi dodávají sílu k překonávání těžkostí tohoto světa. Klokočůvek a poutní místo Panna Maria ve skále navštěvuji celkem pravidelně a vždy odjíždím posílen pro boj s vnějším, převážně ateistickým světem. Mějte se pěkně, Vy i celá Vaše rodina. Až přijedu příště na soukromou pouť, možná se u Vás v obchodě zastavím. Srdečně zdraví.

    Jan K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *