Jen tak na podzim

Vítám Vás u nás 🙂

I my jsme v neděli využili krásného počasí a vyšli na chvíli ven.

Jinak jsem se pustila do čtení další knížky. Bůh mě nepřestává překvapovat 😉

Tato kniha obsahuje vyprávění o chlapci, který se setkal s Ježíšem. A co mě na tom okouzlilo úplně nejvíc (jsem teprve na začátku čtení),byl Ježíšův příslib chlapci. Ten chlapec nikdy nechodil do školy, nikdy neviděl Bibli, nikdy v životě nevkročil do kostela a byl pohan. A když jej ve vizi navštívil Ježíš a chtěl, aby předal lidstvu poselství, chlapec souhlasil pod podmínkou, že mu Ježíš ZODPOVÍ všechny dotazy a dotazy všech lidí,které na cestách potká, dotazy ohledně víry, náboženství, účelu života, podstaty nebes a pekla. Ježíš s podmínkou souhlasil…

“Ježíš”, pravil Segatašja, “mi na to řekl:

Najdu si srdce každého, kdo ve mě věří a dodržuje má přikázání – bez ohledu na to, kterou Bibli čte nebo kterého náboženství je stoupencem.

Až přijdu vyhledat svoje děti, nebudu hledat jen v katolické církvi dobré křesťany,kteří konají dobré skutky a jednají s láskou a zbožností. Budu hledat po celém světě ty,kdo ctí má přikázání a milují mě otevřeným a oddaným srdcem…je to láska, nikoliv nábožentsví, co z nich činí pravé děti Boží. Věřte ve mě, a ať činíte v životě cokoli, čiňte tak s vírou a láskou.

Nikdo není nucen uvěřit v Boha; přesto Bůh žije v srdci každého jedince…následujte prostě své srdce a dojdete k Boží lásce. Ti, kteří žijí v lásce, uslyší hlas Boží, neboť hlas Boží je hlasem lásky.

…Následujte prostě své srdce :-)… mi se to líbí…nebudu hledat jen dobré křesťany …budu hledat po celém světě 🙂 …to se mi líbí…nechme se najít…

A tak vám přeji dnes pěkný den a těším se příště Kejt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *