Jednou nohou v nebi

Vítám Vás u nás 🙂

Dočetla jsem knihu. Je nádherná… čtrnáctileté děvče má rakovinu…prosí o uzdravení, ale ví, že když zemře, setká se s Pánem… tekly mi slzy a byla jsem ohromena silou její výpovědi… 14-ti let!

DSCF2013

Když mám novou knihu v ruce než se pustím do jejího čtení,mám zvyk-zlozvyk- otevřít  ji náhodně, jen tak … tentokrát jsem otevřela zde a pak jsem na to musela myslet pořád:

Po biřmování jeden chlapec řekl: “Jsem připravený, co mám pro Pána udělat? “Ten příběh mě hluboce zasáhl, ale zdálo se mi trochu divné jít brzy ráno za panem farářem a ptát se ho: “Co mám dělat? ” takže jsem mlčela a celé dny se ptala sama sebe, co bych měla dělat, abych byla hodna těch sedmi darů Ducha svatého, které jsem dostala a abych je prožívala stejně jako apoštolové.

Stále jsem na to myslela, ta myšlenka se mi pořád honila v hlavě. Skutečně jsem nechápala, co bych pro Pána mohla udělat právě já… A pak, za dva měsíce nato, se dostavila moje nemoc. Takže teď ji snáším jako své poslání, které jsem dostala ve svátosti biřmování. Proto se snažím každý okamžik prožít co nejlépe  a jsem si jistá, že Pán mě žádá právě o to.

Je to poslání, které jsem dostala já. Bůh mi daroval svatého Ducha a zeptal se mě:

“Chceš být svědkem mé lásky? “

A já mu odpověděla : “Ano. “

Teď chci dodržet své slovo až do konce…

 😉

Psala bych Vám  to tu dál a dál…. jenže teď musím jít… říkám si však, že je tak krásná, že by se dala číst jako rodinné prázdninové čtení 😉 Mějte se hezky a jestli máte možnost, začtěte se do ní také! Stojí za to.

Těším se příště Kejt

p.s. … z dnešního rána:

DSCF2024

DSCF2023

DSCF2016

DSCF2015

DSCF2019

2 odpovědi na “Jednou nohou v nebi”

  1. Ta divizna je překrásná. Děkuji za sdílení Tvých prožitků z přečtených knih Kejt. Zuzka

  2. To je krásne. Divozel (divizna)… A tá čistá dušička. Neviem, či by som mala odvahu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *