Čas

Vítám Vás u nás 🙂

Taky máte ten pocit, že ten prázdninový čas rychle utíká? Sluníčko nám ukazuje stále větší sílu, pozorovala jsem jednou  na zahradě květy.

Dnes jsem se musela pousmát, když jsem rozjela net a objevil se následující text- (je tady: http://www.vira.cz/Texty/Tema-tydne/Buh-lepsi-nez-energy-drink.html )   Bůh- lepší než energy drink

A právě ten nadpis mě donutil rozklepnout celou stránku 🙂

“Když jsem tě Bože volal, vyslyšels mě, v mé duši jsi rozhojnil sílu.” (Žalm 138)

Léto je v půlce. Někteří už máme dovolenou za sebou, ale vrátili jsme se možná ještě unavenější a rozhádanější, než jsme odjeli. Anebo ji máme teprve před sebou, ale s její organizací je tolik starostí, že by snad bylo lépe nikam nejezdit.

Zprávy nás také neuklidňují. Ve světě i v naší zemi: nenávist, nedůvěra, podvody, nevěra, korupce. Každodenní realita nás ubíjí. A do toho to příšerné vedro.

Před námi leží naplánované úkoly, tíží nás odpovědnost v práci, v rodině. Tolik toho ještě musíme udělat, tolik toho ještě musíme vydržet. Mysleli jsme, že si přes léto trochu odpočineme, ale sil je čím dál míň.

Jak to máme všechno zvládnout? Kde načerpat energii? Jak se říká: “Kde brát – a nekrást?”
Naštěstí máme Boha, kterému nejsme lhostejní.
Netouží nás vidět zmořené, vyčerpané.
On je pramenem nekonečné síly a radosti.

Nebojme se mu zavolat 🙂

z pouti

Takže přímou linku na nebeský satelit přeji nejenom Vám, ale i sobě a těším se příště Kejt

2 odpovědi na “Čas”

  1. Pravda, milá Kejt, kdo se nedokáže zastavit v honbě, je mu těžko a duše se vyčerpá, až na dno. Děkuji za trochu síly. Anna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *