V Kazachstánu

Vítám Vás u nás 🙂

Čím začít? Měli jsme možnost jet na návštěvu ke knězi, který je v Kazachstánu na misiích. Naše putování začalo už dávno před tím, než přišel den a my sedli u nás ve vlaku a jeli do Prahy na letiště. Bylo to setkáním u nás doma v kuchyni, kdy jsme zůstali překvapeni neočekávanou zprávou, že náš známý kněz tam odešel na misie. Zůstal v našich modlitbách a nakonec slovo dalo slovo, přišlo pozvání a my se vydali na cestu. Na letišti v Praze, na Ruzyni, hned první let do Waršavy byl zpožděn a nám uletělo navazující letadlo. Odevzdanost v praxi. To víte, že jsem měla tendence všechno urychlovat a zjišťovat jaké jsou možnosti, rozdíly mezi mužem a ženou v praxi, ale bylo to nádherné.

Zpožděný let nám nahradili oklikou přes Moskvu. Tam jsem okouzleně koukala na cvrkot přistávajících a odlétajících letadel. Tam to teda bylo jak na běžícím pásu.

A pak už nás čekala Astana. Moderní novověké hlavní město.  Proč novověké? Protože před dvaceti lety se prezident Kazachstánu rozhodl hlavní město ze stávající Almaty přenést do nově vznikající Astany. Vloni zde probíhala mezinárodní výstava EXPO 2017.

 

Setkání s moderním městem skončilo. Co všechno se ukrývá za jeho budováním, zůstává skryté.

Vydali jsme se dál.

Mějte se hezky a těším se příště Kejt

 

 

 

Vaše reakce

Přivítání

Jmenuji se Kejt a vítám vás na našich stránkách, kde se dočtete, co mě těší a baví a jak žijeme v naší vesnici a s lidmi okolo nás...

Přála bych si, abyste se zde cítili dobře, odpočinuli a načerpali...Citáty, které mám ráda a které zde často používám a neuvádím je se jménem,
čerpám z kalendářů "Malá poselství" o.V.Kodeta. Kéž jsou malým poselstvím i pro Vás...

Zkus druhým ukázat srdečnou lásku a veselou tvář.
Ptáš se, jak se může člověk usmívat, když je srdce smutné?
Není podstatné, je-li tvoje srdce veselé nebo ne.
To není pokrytectví, neboť láska spočívá ve vůli.
sv.Vincenc z Pauly

obrázek

Aktuality

obrázek

Nejnovější komentáře

obrázek

„KUK“

obrázek

obrázek

obrázek

obrázek

Počasí

DnesZítraPozítříDalší den

Aktuální čas
Zde můžete nechat vzkaz